» Home
» Foto
» Links
» Contact
» Byt
» Dom
» Záhrada
» Interiér
» Exteriér
» Kuchyňa
» Obývačka
» Spálňa
» Kúpelňa
 
» Spotrebiče
» Kuchynské sp
» Ergonómia
» Bývanie
 
»
 
» Digestor
» Mikrovlnka
» Sporák
» Rúra
» Varná doska
» Chladnička
» Mraznička
» Vinotéka
» Umývačka
» Práčka
» Sušička
» Vysávač
» Televízor

Kuchyňa

Kuchyňa je zdrojom potravy, štedré zásoby symbolizujú zdravie, šťastie a rodinnú pohodu... Jedáleň by mala stolujúcim poskytnúť uvolnenie, pohodu a podporiť harmóniu.

V kuchyni sa stretávajúä dva protikladné prvky oheň- jang, voda-jin. Dôraz treba klásť na umiestnenie sporáka a kuchynského drezu. Najvhodnejšie umiestnenie jedálne v obytnom priestore je na východ od kuchyne. Tento smer vplýva na rast a zdravie.

dom :: bývanie :: Kuchyňa

Kuchyne sú priestory, v ktorých ženy ale často aj muži trávia veľa času. Na základe Vašich požiadaviek vytvoríme kuchyňu presne podľa Vašich predstáv s rôznou variabilitou skriniek, štýlov dvierok, jedálenských súprav a v poslednej etape aj vhodných textilných doplnkov.

V tomto priestore je dôležité použitie materiálov, nakoľko niektoré časti kuchyne sú vystavené extrémnym podmienkam. Ponúkame Vám niekoľko desiatok kvalitných drezov, ako aj poradenstvo vo výbere spotrebičov a pracovných dosiek.

Ak si chcete sami navrhnúť svoju kuchynskú linku ale neviete kresliť proporčne - do 3D, nezúfajte. Existuje veľmi šikovný program, ktorý si zadarmo môžete stiahnuť na stránke: 
                          http://kitchenplanner.alno.de/
je free- zadarmo, je to nemecký program, ale  slovám JA a NEIN rozumie každý. A nemusíte sa báť ani názvov skriniek - keďže ich vidíte, hneď viete o akú skrinku sa jedná.

Návod ako pracovať s týmto programom nájdete tu:

návrh-kuchyňa