» Home
» Foto
» Links
» Contact
» Byt
» Dom
» Záhrada
» Interiér
» Exteriér
» Kuchyňa
» Obývačka
» Spálňa
» Kúpelňa
 
» Spotrebiče
» Kuchynské sp
» Ergonómia
» Bývanie
 
»
 
» Digestor
» Mikrovlnka
» Sporák
» Rúra
» Varná doska
» Chladnička
» Mraznička
» Vinotéka
» Umývačka
» Práčka
» Sušička
» Vysávač
» Kávovar
» Televízor

Domáce spotrebiče

Sektor domácich spotrebičov ponúka aj na Slovensku produkty, ktoré patria k svetovej špičke, čo do kvality, spoľahlivosti i dizajnu.

Aj na našom trhu jeponuka prvotriednej techniky, špičkových služieb a kvality v každom meste.

Ponuka spotrebičov:

práčky, sušičky, umývačky riadu, chladničky, mrazničky, sporáky, varné panely, pečúce rúry, multifunkčné rúry, parné rúry, vinotéky, mikrovlnné rúry, kávovary, domáce pekárne, príslušenstvo

dom :: bývanie :: Spotrebiče

Skutočne veľká ponuka zabudovateľných spotrebičov na Slovensku od všetkých najvýznamnejších svetových výrobcov dovážajúcich svoje výrobky na slovenský trh.

Malí i väčší pomocníci do kuchyne na prípravu chutných jedál, inteligentné zariadenia pre upratovanie, žehlenie, osobnú hygienu a mnohé ďalšie oblasti každodenného života.

Trh ponúka pestrú škálu drobných spotrebičov: vysávače, aku-vysávače, žehličky, kuchynské roboty, mixéry, odšťavovače, šľahače, hriankovače, sendvičovače, kávovary, fritézy, varné kanvice, krájače, variče, nože, zapaľovače, hrnce, panvice, ostatné kuchynské potreby a vybavenie, masážne vaničky, strihače na vlasy, holiace strojčeky, epilátory, fény, kulmy, šijacie stroje a príslušenstvo