» Home
» Foto
» Links
» Contact
» Byt
» Dom
» Záhrada
» Interiér
» Exteriér
» Kuchyňa
» Obývačka
» Spálňa
» Kúpelňa
» Spotrebiče
» Ergonómia
» Bývanie
»

Obývačka

Obývacie izby sú priestory, v ktorých rodina trávi obvykle najviac času spoločne, preto je dôležité zistiť požiadavky užívateľov týchto priestorov.

Obývačka je jednou z najdôležitejších miestností vo vašej domácnosti. Je miestom, kde relaxujete po návrate s práce, miestom stretávania sa s partnerom, inými členmi rodiny či priateľmi. Moderne, vkusne a štýlovo zariadená obývačka je preto jednou z našich najvýraznejších vizitiek. Zariadiť obývačku tak, aby v sebe dokázala skĺbiť modernosť, funkčnosť a komfort nie je jednoduché.

Sedačka

Sedacia zostava by mala byť pohodlná a variabilná. Svojou farebnosťou priestor decentne dopĺňať alebo v ňom dominovať. A najmä, mala by svojmu pánovi poskytnúť viac ako iba miesto na sedenie – komfort a pohodlie.

dom :: bývanie :: Obývačka

Sedacia súprava je popri nábytkovej zostave najdôležitejším komponentom každého obývacieho priestoru. Kreslá a pohovky slúžia na oddych, uvoľnenie, komunikáciu. Ich variabilným komponovaním sa stáva každý priestor neopakovateľným. Preto by sme výberu sedacej zostavy mali venovať náležitú pozornosť.