» Home
» Foto
» Links
» Contact
» Byt
» Dom
» Záhrada
» Interiér
» Exteriér
» Kuchyňa
» Obývačka
» Spálňa
» Kúpelňa
» Spotrebiče
» Ergonómia
» Bývanie
»
» Digestor
» Kávovar
» Mikrovlnka
» Sporák
» Rúra
» Varná doska
» Chladnička
» Mraznička
» Vinotéka
» Umývačka
» Práčka
» Sušička
» Vysávač
» Televízor

Chladnička

V dnešnej elektronickej dobe je dôležité sledovať najnovšie technologické trendy aj pri výbere domácich spotrebičov. Najmä v kuchyni by mali byť spotrebiče moderné, čo v plnej miere platí aj o chladničkách. Tie musia byť predovšetkým variabilné a flexibilné. Tieto vlastnosti poslúžia pri uskladňovaní veľkých rodinných nákupov, ale aj vtedy, ak potrebujete vychladiť viac nápojov na chystanú párty, či uchovať väčšie množstvo čerstvého ovocia alebo zeleniny z vlastnej záhrady.

Kupujeme novú chladničku

Pri hľadaní novej chladničky by sme skutočne mali nájsť presne to, čo potrebujeme, nie to čo je módne. 

Situácia na trhu nám to naozaj dovoľuje. Desiatky spotrebičov so všetkými možnými veľkosťami a cenami, spotrebiče širšie alebo užšie – také, ktoré vtlačíme i do polmetrovej medzery i super dvojdverové chladničky. Nehovoriac teraz ani o veľkom množstve chladničiek
vstavaných.

dom :: bývanie :: Chladnička

Ak sa nám jedlo kopí v špajzy, malá chladnička preteká, chladíme skutočne veľa nápojov, sme fanúšikovia mrazenia úrody z vlastnej záhrady a naviac potrebujeme pomerne veľa ľadu – potom nie je nad čím uvažovať a investujeme do skutočne veľkej a komfortnej chladiacej kombinácie. A hneď ju môžeme otestovať – pre začiatok vyskúšame ľadové malinové pochúťky.

Lesné alebo záhradné maliny sú tou skutočnou sezónnou pochúťkou, ktorú môžeme zhodnotiť pri použití mrazničky, mixéra a s pridaním smotany, šľahačky, mlieka a cukru.

dom :: bývanie :: Chladnička

Stránka sa prerába. Informácie sú čerpané zo stránok časopisov venujúcich sa bývaniu: pekné bývanie, môj dom, línia, ...

 

 

:: byvame :: freezi ::